Momencik

Sprzątamy, doczyszczamy i kosimy. Najlepiej od 2008.

logo
  • +48 605 225 285biuro@sinat.pl
  • ul. Żuławy 8B/1162-200 Gniezno
  • Pon - sob 8.00 - 16.00Niedziela odpoczywamy

Sprzątanie

Sprzątanie

Doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat pozwala nam świadczyć usługi w szerokim zakresie. Specjalizujemy się w sprzątaniu i doczyszczaniu różnych powierzchni. Utrzymujemy czystość w biurach, halach, marketach, na osiedlach mieszkaniowych, kamienicach, firmach produkcyjnych, przychodniach, ośrodkach wypoczynkowych itp. Kompleksowo utrzymujemy czystość wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Zajmujemy się również wszelkimi zabiegami pielęgnacyjnymi zieleni. Maszynowo utrzymujemy porządek w garażach i parkingach podziemnych. W okresie zimowym dbamy o bieżące odśnieżanie i zwalczanie śliskości powierzchni oraz ciągów komunikacyjnych.

Zakres usług dla każdego klienta dostosowany jest do jego potrzeb i oczekiwań. Bezpłatna wycena poprzedzona wizją lokalną danego obiektu pozwala na przedstawienie precyzyjnej oferty dostosowanej do każdego.

Wykwalifikowany personel, dobra organizacja i umiejętność planowania przekłada się na efektywność i końcowy efekt naszych prac. Grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie. Zdobyliśmy ich zaufanie i pozytywną opinię. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego gwarantujemy usługi sprzątania na najwyższym poziomie.

Szeroki zakres usług daje poczucie bezpieczeństwa, że Państwa obiekt zostanie kompleksowo obsłużony przez nasza Firmę.